Wybierz region

Wybierz miasto

  Galerie

  • 11 najpiękniejszych plaż Chorwacji. Cisza i spokój czy aktywny wypoczynek? Tam każdy znajdzie coś dla siebie wśród pięknych widoków

   • Aktualizacja

   Pożegnaliśmy chłodną zimę, by powitać ciepłą wiosnę i powoli przygotowywać się do nadchodzącego sezonu urlopowego. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wakacje, być może zainteresują was zachwycające tereny popularnego wśród Polaków kierunku – oto 11 najpiękniejszych plaż Chorwacji. Cisza i spokój czy aktywny wypoczynek? Tam, wśród pięknych widoków, każdy znajdzie coś dla siebie – zobaczcie sami.

  • Oni nie wiedzą, kim są. Zobacz osoby o nieustalonej tożsamości w Polsce. Sprawdź naszą galerię zdjęć. Może kogoś rozpoznasz

   • Naszemiasto.pl
   • Aktualizacja

   Fundacja ITAKA pomaga osobom, które z powodu różnych kolei losu – np. wypadku, choroby – straciły swoją tożsamość. Sprawdź naszą galerię zdjęć i zobacz, czy któraś z osób nie wydaje Ci się znajoma. Baza zawiera zdjęcia i rysopisy osób o nieustalonej tożsamości, które zostały zgłoszone do ITAKI. Baza jest także sprawdzana przez Zespół Poszukiwań i Identyfikacji ITAKI przy każdym przyjęciu zgłoszenia osoby zaginionej. Zdarza się, że np. do szpitala trafiają osoby, które uległy wypadkowi i nie odzyskały przytomności lub są świadome, ale doznały obrażeń, które spowodowały utratę pamięci. Można im pomóc odzyskać tożsamość!

  • Piękna aranżacja mieszkania we Wrocławiu. Nowoczesny projekt apartamentu z widokiem na Odrę. Zobacz, jak modnie urządzić wnętrza w 2023 roku

   • Aktualizacja

   Kto z nas nie marzy o mieszkaniu z pięknym widokiem? Zaglądamy do wrocławskiego mieszkania, które zlokalizowane prawie nad samą Odrą. Tutaj w otoczeniu zieleni uwiła sobie komfortowe gniazdko rodzina. Wnętrze apartamentu jest zaaranżowane w ponadczasowym stylu. Subtelne i proste formy, wysokiej jakości materiały oraz designerskie meble i dekoracje to jego atuty. Zobacz, jak modnie i wyjątkowo można zaaranżować wnętrze na wiosnę.

  • Twój telefon szybko się rozładowuje? Wyłącz te 7 aplikacji. Błyskawicznie wyczerpują baterię w smartfonie

   • Gra
   • Aktualizacja

   Na rynku obecnie znaleźć można wiele telefonów, które prześcigają się przede wszystkim w ilości i różnorodności nowoczesnych funkcji. Wymaga to niestety umieszczania w nich coraz pojemniejszych baterii. Często jednak nie czuć różnicy w czasie ich działania w stosunku do starszych telefonów. Dlaczego? Wynika to z faktu, że instalujemy na swoich urządzeniach coraz więcej aplikacji, które skutecznie wyczerpują całą baterię w mgnieniu oka. Zobacz 7 aplikacji, które robią to najszybciej.

  • Dema starych gier z naszego dzieciństwa, w które grało się na okrągło. 5 najlepszych wersji demonstracyjnych

   • Gra
   • Aktualizacja

   W czasach, kiedy gry kosztowały fortunę i mało kogo stać było na takie luksusy, często gracze zadowalali się wersjami demo gier, które były dodawane do czasopism, gazet czy płatków śniadaniowych. Niektóre z nich były na tyle ciekawe, że uruchamiało je się wielokrotnie, marząc jedynie o tym, by posiadać pełną wersję. Cześć demówek pozwalała też na ciągłą zabawę w ograniczony sposób, dzięki czemu były niemal pełnoprawnymi tytułami. Zobacz 5 z nich, które wspominane są najcieplej.

  Polecamy!