Wybierz region

Wybierz miasto

  44. Święto Pasterskie

  Przywarówka
  Lipnica Wielka, ul. Lipnica Wielka/

  20:15 Niedziela, 1 lipca

  • Wstęp wolny

  Monika Lewczuk:
  Monika Lewczuk - wokalistka, autorka tekstow i kompozytorka. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Uczestniczka V edycji Voice Of Poland.

  Monika Lewczuk ma na swoim koncie debiutancką płytę #1, z ktorej pochodzą hity „#TAM, TAM”, „Zabiorę Cię Stąd” oraz najnowszy „Ty i ja” – każdy z nich ma miliony wyświetlań na YouTube.
  Artystka nie tylko śpiewa, ale rownież sama komponuje i pisze teksty piosenek. Jej inspiracje muzyczne nie ograniczają się do jednego nurtu. Odkopywanie zapomnianych brzmień i łączenie ich z nowoczesną formą tworzą nową jakość, ktorą usłyszymy w piosenkach Moniki.

  Jej debiutancki singiel #TAM TAM otrzymał wyrożnienie Złotej Płyty. Singiel „Ty i ja” uzyskał status Platynowej Płyty.

  Teledyski Moniki mają ponad 35 milionow wyświetleń na YouTube - liczba ta wciąż rośnie. Każdy z jej hitow był w pierwszej trojce najczęściej granych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych. Ostatnio Monika zaśpiewała u boku międzynarodowej gwiazdy latinpopu Alvaro Soler - piosenka "Libre" podbiła polskie listy przebojow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]