Wybierz region

Wybierz miasto

  Apolinary POlek

  Ośrodek Wczasowy Słonko
  Zawoja, ul. Zawoja/57b, +48 33 877 55 87

  18:00 Piątek, 6 marca

  • Brak informacji o cenie

  Apolinary POlek

  Urodzony w 1980 r. autor i wykonawca piosenek, poeta, scenarzysta. Akompaniuje sobie na gitarze i harmonijce. Jego repertuar to akustyczne, czasem nastrojowe, nieraz bardziej drapieżne utwory z elementami bluesa, folku i folk-rocka. Zdecydowana ich większość to tworczość autorska. Poza tym są to tłumaczenia pieśni Boba Dylana, Leonarda Cohena i innych anglojęzycznych autorow oraz piosenki do słow polskich poetow. Apolinary jest laureatem FPP Nadzieja, OTPPS Bazuna, Zajazdu Bardow i Powrotu do Korzeni, dwukrotnym finalistą OPPA oraz zdobywcą nagrod i wyrożnień na takich festiwalach i przeglądach jak Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie, OSPPT Yapa, SMAK w Myśliborzu i Źrodło Wciąż Bije.

  W 2009 r., po dziesięciu latach grania w rożnych składach na małych i większych scenach Polski, Apolinary wydał album pt. „* * *”. Obecnie mieszka na Warmii, gdzie oddaje się mniej lub bardziej, lecz zawsze tworczym zajęciom, przygotowuje grunt pod kolejne nagrania i koncertuje w całej Polsce (a czasem też za granicą). Towarzyszy mu przeważnie Piotr Kajetan Matczuk (pianista) i wokalistka Patrycja Polek.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]