Wybierz region

Wybierz miasto

  Cisza Jak Ta

  Schronisko PTTK na Markowych Szczawinach
  Zawoja, ul. Zawoja/2, +48 33 877 51 05

  20:00 Sobota, 9 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Cisza Jak Ta:
  Cisza Jak Ta to nowoczesne i przebogate aranżacyjnie podejście do nurtu piosenki poetyckiej, ktorego kurs od lat wyznaczają takie zespoły jak Stare Dobre Małżeństwo, Czerwony Tulipan czy Wolna Grupa Bukowina. Zespoł z szacunkiem podąża tym kursem, swoim aranżacjom nadając jednak zupełnie nowe, młode, malowane brzmieniem fletu, skrzypiec i klarnetu oblicze. Trzy gitary i delikatna perkusja są dopełnieniem muzycznego całokształtu. To Kraina Łagodności w najlepszym wydaniu. Ponad 50 autorskich utworow, kilka płyt i wielka liczba koncertow zagranych przez lata działalności artystycznej świadczą o potencjale grupy, i skłaniają do poznania ich muzycznych światow. Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez gorskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości - "spiritus movens" życiowej wędrowki, we wszystkich jej barwach i odcieniach. W warstwie tekstowej, poza pieśniami autorskimi - Agnieszka Osiecka, Bolesław Leśmian czy Jonasz Kofta. A wszystko prezentowane ze smakiem, pasją i energią, ktora udziela się publiczności i szczelnie wypełnia sale koncertowe. Zapraszamy do świata Ciszy!
  Albumy zespołu: „Zielona Magia” [2005], „Sen Natchniony” [2006], „Chwile” [2008], „Koncert w Radio Gdańsk” [2009], „Nasze Światy” [2011], „Wuka” [2013], „Gory, Poezja, Muzyka” [2014], „Jedyny Tak Koncert” [2015].

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]