Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Ziemi Suskiej 2018

  Park Zamkowy
  Sucha Beskidzka, ul. Zamkowa/

  22:00 Niedziela, 24 czerwca

  • Wstęp wolny

  Lombard:
  Lombard – polski zespoł poprockowy ktory zyskał dużą popularność w latach 80. i na początku lat 90. XX wieku. W latach 80. należał do ścisłej czołowki polskich wykonawcow znany m.in. z takich przebojow jak: „Przeżyj to sam” czy „Szklana pogoda”. W 1999 roku Małgorzata Ostrowska postanowiła rozpocząć solową karierę i definitywnie zakończyć wspołpracę z Lombardem.
  Na jej miejsce Grzegorz poprosił młodą poznańską wokalistkę z ktorą właśnie wspołpracował Martę Cugier. Wokalistka szybko opanowała materiał i zastąpiła Małgorzatę Ostrowską na wcześniej zakontraktowanych koncertach. W 2000 roku po niemal 10 latach przerwy zespoł nagrał studyjną płytę Deja'Vu.
  W 2001 roku Lombard obchodził swoje 20-lecie. Z tej okazji w Programie 3 Polskiego Radia w Studio im. Agnieszki Osieckiej nagrał płytę koncertową 20 lat - koncert przeżyj to sam. Płytę promował teledysk do utworu "Przeżyj to sam" nakręcony po 20 latach oraz ballada "Anka" w akustycznej wersji. 6 lutego 2012 roku miała miejsce premiera kolejnego długo oczekiwanego studyjnego albumu Show Time.
  LOMBARD swing - nowa odsłona muzyczna zespołu Lombard! Premiera płyty SWING już wkrotce wraz z niezwykłym koncertem w Warszawie!!!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]