Wybierz region

Wybierz miasto

  Mateusz Ziółko

  Miejski Ośrodek Kultury - Zamek w Suchej Beskidzkiej
  Sucha Beskidzka, ul. Zamkowa/1, +48 33 874 13 03

  18:00 Środa, 3 maja

  • 40zł

  Mateusz Ziołko:
  Mając 15 lat, założył swoj pierwszy zespoł. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku, biorąc udział w programie „Mam Talent” na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorow oraz sympatię widzow.
  W 2012 roku wraz z zespołem pojawił się także w „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W międzyczasie występował jako gość specjalny w poszczegolnych odcinkach „Jaka To Melodia”.

  Na scenie można go było zobaczyć i posłuchać w wielu projektach: „Michael Jackson Symfonicznie”, „Freddie Mercury Symfonicznie”, „Queen Story” czy podczas koncertow z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej oraz Orkiestrą Symfonikow Bydgoskich. Wystąpił także na jednej scenie z Amy McDonald, Coolio oraz Johnem Milesem w duecie podczas polskiej edycji światowej trasy Night Of The Proms.

  W 2013 Mateusz Ziołko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, tym samym podpisując kontrakt z wytwornią. Artysta został rownież laureatem głownej nagrody w konkursie „Superdebiuty 2014” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Obecnie Mateusz pracuje nad debiutanckim albumem oraz intensywnie koncertuje w całej Polsce.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]