Wybierz region

Wybierz miasto

  Oddział Zamknięty

  Miejski Ośrodek Kultury - Zamek w Suchej Beskidzkiej
  Sucha Beskidzka, ul. Zamkowa/1, +48 33 874 13 03

  21:00 Niedziela, 25 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Oddział Zamknięty:
  Legenda polskiego rocka, wielka gwiazda wczesnych lat 80., zespoł okrzyknięty przez dziennikarzy muzycznych „polskimi Rolling Stones”, jeden z najważniejszych głosow młodego pokolenia. Formacja powstała w 1979 roku, w Warszawie, założona przez Krzysztofa Jaryczewskiego i Wojciecha Łuczaja-Pogorzelskiego. Na dobre debiutowali w 1981 roku i szybko zdobyli uznanie publiczności dzięki prostej, rock'and'rollowej muzyce oraz bezpretensjonalnym tekstom Jaryczewskiego. Oddział Zamknięty to grupa, ktorej słucha kolejne pokolenie młodszych i starszych miłośnikow dobrego, klasycznego rocka.
  Zespoł nieustannie jest na scenie pod przewodnictwem jego lidera oraz wspołzałożyciela Wojciecha- Łuczaj – Pogorzelskiego. Z rokiem 2015 powrocił Jarek Wajk, ktory jest jednym z najważniejszych wokalistow i wspołtworzycieli historii zespołu. To z nim 20 lat temu powstały ważne płyty - „Z miłości do rock and rolla”, „Terapia” czy „Bezsenność”, z ktorych pochodzą utwory m.in. „Gdyby nie Ty”, „Rzeka”, „Sama”, „Do...”. Z wcześniejszych płyt Oddziału Zamkniętego znamy jeszcze „Party”, „Obudź się”, „Zabijać siebie”, „Twoj Każdy Krok”, „Ich marzenia”, „Ten Wasz Świat”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]