Wybierz region

Wybierz miasto

  Piotr Damasiewicz Quintet

  Cofeina Cafe
  Sucha Beskidzka, ul. Kościelna/, +48 60 703 08 71

  20:00 Poniedziałek, 2 maja

  • 40zł

  Damas Piotr Damasiewicz:
  Damas Piotr Damasiewicz, Wrocławianin. Studiował na Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Bydgoszczy i Katowicach. Kompozytor, trębacz, aktywista, założyciel muzycznej asocjacji „„Music According To Art” (MATA), prezentującej artystow poszukujących alternatywnych rozwiązań w sztuce (ImproGrafic, VeNN Circle). Oprocz muzykow MATA skupia także ludzi ze świata sztuk plastycznych i wizualnych, otwartych na dialog. Jednym z ważniejszych wydarzeń w tym zakresie była prezentacja własnych utworow (First Exit) w Galerii Sztuki Wspołczesnej BWA w Katowicach, gdzie wszedł w interakcje z „Pojęciokształtami” Stanisława Drożdża, eksperymentując z przestrzenią i formą. Wspołpracował także ze środowiskami wrocławskiej i katowickiej ASP, wspołtworząc rożnego rodzaju projekty multimedialne.
  W swojej tworczości, w zależności od charakterystyki danego projektu, sięga zarowno do języka hard bopu, jazzu modalnego, kierując się rownież w stronę idei free-jazzowych, jak i tradycji europejskiej muzyki klasycznej, aż po osiągnięcia muzyki najnowszej, w tym europejskiej muzyki improwizowanej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]