Wybierz region

Wybierz miasto

  Separacja?

  Miejski Ośrodek Kultury - Zamek w Suchej Beskidzkiej
  Sucha Beskidzka, ul. Zamkowa/1, +48 33 874 13 03

  18:00 Piątek, 15 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Sztuka jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, ktore przeżywszy ze sobą ćwierć wieku, wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Joanna i Patryk wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec niedających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji.

  Małżonkowie wiodą życie w oddzielnych pokojach. Niestety, kuchnia jest wspolna. Z konieczności korzystania z jednego pomieszczenia wynikają przezabawne zdarzenia. Bohaterowie knują swoje spiski, ale nikt z nich nie może wyjść zwycięsko. Pozorna wojna nieoczekiwanie ujawnia uczucia, ktore, jak się okazuje, wciąż mocno ze sobą wiążą skłoconych małżonkow. Test na samotność i separację nie wypada pomyślnie i, jak to w komedii bywa, wszystko kończy się happy endem.

  Czas trwania:
  90
  Gatunek:
  komedia
  Reżyseria:
  Elwira Romańczuk
  Scenariusz:
  Mariusz Marczyk
  Obsada:
  Anna Lenczewska, Mariusz Marczyk
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]