Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z podróżnikiem Pawłem Kowalczykiem W kraju Kannadygów

  Miejski Ośrodek Kultury - Zamek w Suchej Beskidzkiej
  Sucha Beskidzka, ul. Zamkowa/1, +48 33 874 13 03

  17:00 - 20:00 Poniedziałek, 9 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Podczas spotkania publiczność odbędzie wirtualną podroż z wielkomiejskiej metropolii Bangalore do dwoch maleńkich wiosek, ktore na mapach Google ukazały się dopiero w 2016 roku. W czasie prezentacji podrożnik przedstawi dwie indyjskie rodziny, będzie czas na legendy i historie, opowieść o odkrytym całkiem niedawno tysiącletnim kamieniu sati oraz o tym, jak produkuje się cukier jaggery. Gospodarze, u ktorych mieszkał Pan Paweł, opowiedzą o swoim życiu oraz udowodnią, że wieś indyjska ciągle może być praktycznie samowystarczalna.
  Choć ostatnie lata przyniosły wiele zmian, pobyt na wsi indyjskiej jest nadal w dużym stopniu „nieskażony” cywilizacją. To miejsce, w ktorym łatwo zobaczyć niezmienny rytm życia Natury i wyczuć puls Matki Ziemi.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]