Wybierz region

Wybierz miasto

  Wawel Truck w Stryszowie już 1 września. Zapraszamy!

  Wawel

  Stadion LKS Chełm
  Stryszów, ul. Stryszów/542

  15:00 - 21:00 Niedziela, 1 września

  • Wstęp wolny

  Już 1 września w Stryszowie pod Stadionem LKS Chełm Stryszow na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanow wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarowkę, ktora jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy w najbliższą niedzielę do Stryszowa w godzinach od 15 do 21.
  Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Stryszowa
  Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, ktore zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższą niedzielę 1 września w Stryszowie. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprocz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarowką!
  Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze
  Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarowki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podroży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotow telewizyjnych marki. Każdy może sprobować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w ktorej można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.
  Słodka trasa ciężarowki
  Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!
  Zapraszamy!

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]