Wybierz region

Wybierz miasto

  Workaholic w Małej Zbrojowni Zamku Suskiego

  Mała Zbrojownia
  Sucha Beskidzka, ul. Zamkowa/1

  19:00 Niedziela, 1 maja

  • 10zł

  Workaholic:
  Krakowski zespoł, grający mieszankę rocka, bluesa ze szczyptą jazzu i swingu, ktory powstał w 2006 roku. Workaholic starają się czerpać inspirację z wielu gatunkow muzycznych, przetwarzając je w charakterystyczne, elektryczne brzmienie, napędzane rozbudowaną sekcją rytmiczną. Jazzowe korzenie części muzykow powodują, że, oprocz sfery tekstu, w piosenkach Workaholic rownie ważne są partie improwizowane, w ktorych znaleźć można zarowno typowe dla bluesa frazy, jak i jazzowe „odejście”.
  To, co wyrożnia Workaholic spośrod innych zespołow, to bogate instrumentarium pozwalające na stworzenie bogatego, polifonicznego brzmienia i ciekawych aranżacji piosenek.
  Słuchając Workaholic, możecie być też pewni jednego. Muzyka, ktorą słyszycie, to oryginalne kompozycje zespołu. Tak bardzo krakowskie i tak bardzo światowe...
  W dorobku grupy znajduje się 6 krążkow: „Lepiej nie śpiewać za dużo” (2009), „Paris New York” (2010), „Kolejny piękny dzień” (2011), „Trzy piosenki w starym stylu nagrane na Kazimierzu” (2012) , „To nie moj świat” (2013) oraz „Live Scena przy Pompie” (2013).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]