Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Momenty"

  Galeria "Na Ucieche" Barbara Trzebuniak
  Zawoja, ul. Zawoja/1008, +48 69 681 82 11

  Od 29.05.2015 do 20.06.2015

  • Wstęp wolny

  Wystawa fotografi Pawła Sadlika.
  Paweł Sadlik - urodzony w 1960 roku. Z wykształcenia inżynier budownictwa.
  Mieszka i pracuje w Bielsku Białej.
  Ostatnie lata fotografowania są silnie związane z uczestnictwem w Fotospotkaniach i plenerach prowadzonych przez wybitną artystkę fotografik Inez Baturo.
  Paweł fotografuje z rożną intensywnością od wielu lat. Czasem oddala się od starych tematow i miejsc, potem wraca i zaczyna od nowa.
  Kadry zazwyczaj buduje w oparciu o klasyczną kompozycję, ale czasem eksperymentuje szukając abstrakcyjnych form. W swoich wycinkach świata zawsze stara się umieszczać tylko niezbędne elementy. Szuka prostych, co nie znaczy oczywistych ujęć.
  Pejzaż należy do stałych tematow jego fotografii.
  Fotografie Pawła to balansowanie pomiędzy przyrodą z całym jej bezmiarem pejzażem miejskim. Fotografuje czystą, nietkniętą ludzką ręką naturę oraz pokazuje pejzaż, w ktorym zadomowił się człowiek. Nie stroni też od pokazywania przestrzeni ujarzmionej – pejzażu stworzonego przez człowieka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]