Wybierz region

Wybierz miasto

  Modowa Bitwa Miast

  Czy styl mieszkańców Małopolski jest podobny, a może różni się od stylu mieszkańców innych regionów? Chcemy porównać modę uliczną i wybrać najbardziej inspirujące stylizacje. Ruszamy z Modową Bitwą Miast!

  Głosowanie na poziomie regionalnym trwa od 22 do 30 kwietnia. Wtedy dowiemy się także, kto został finalistą/finalistką w poszczególnych regionach. Dodatkowo, jury wybierze jedną osobę extra. Laureaci etapów regionalnych otrzymają zaproszenia na Fashion Week w Łodzi w dniach 8-10 maja oraz maszyny do szycia Juno JanomeE1015.

  Prawdziwa Modowa Bitwa Miast rozpocznie się już 5 maja! W wielkim finale będziemy głosować na regionalnych zwycięzców: ludzi z Łodzi, Krakowa, Warszawy, Poznania, Lublina, Wrocławia, Katowic i Trójmiasta.

  W międzyczasie w Łodzi, w dniach od 8 do 10 maja, najlepiej ubraną dziewiątkę ludzi w Polsce według internautów i czytelników Naszego Miasta oceni jury Modowej Bitwy Miast, a najlepszej z nich przyzna nagrodę – dodatkowe punkty w konkursie. Głosowanie kończy się 13 maja w samo południe. Wtedy też poznamy najmodniejszą osobę w Polsce!

  Jest o co walczyć!

  Nagrodą główną jest hafciarka komputerowa Janome MC350E wraz z profesjonalnym programem do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 4,5 oraz tabletem graficznym wacom INTUOS PEN. Dodatkowo, laureat otrzyma możliwość zrobienia zakupów o wartości 2500 zł w sklepie S Ivory Multibrand Projektantów rekomendowany przez Fashionphilosophy.

  Zobacz nagrody:
  KLIKNIJ: Hafciarka
  KLIKNIJ: Program do projektowania haftów
  KLIKNIJ: Maszyna do szycia

  Do dzieła – pokażcie, jak się ubieracie!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Myślisz, że wiesz wszystko o polskiej kuchni? Odpowiedz "prawda" lub "fałsz"! QUIZ