Wybierz region

Wybierz miasto

  Modowa Bitwa Miast - Wielki finał!

  W swoich regionach wybraliście już najlepiej ubranych ludzi. Teraz czas na prawdziwa Modową Bitwę Miast! W wielkim finale będziemy głosować na regionalnych zwycięzców: ludzi z Łodzi, Krakowa, Warszawy, Poznania, Lublina, Wrocławia, Katowic,Trójmiasta oraz dodatkowej dziewiątej osoby, wybranej przez Komisję Centralną ze wszystkich zgłoszeń. Laureaci otrzymają zaproszenia na Fashion Week w Łodzi w dniach 8-10 maja oraz maszyny do szycia Juno JanomeE1015.

  To właśnie w Łodzi, w dniach od 8 do 10 maja, najlepiej ubraną dziewiątkę ludzi w Polsce według internautów i czytelników Naszego Miasta oceni jury Modowej Bitwy Miast, a najlepszej z nich przyzna nagrodę – dodatkowe punkty w konkursie. Głosowanie kończy się 13 maja w samo południe. Wtedy też poznamy najmodniejszą osobę w Polsce!

  Jest o co walczyć!

  Nagrodą główną jest hafciarka komputerowa Janome MC350E wraz z profesjonalnym programem do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 4,5 oraz tabletem graficznym wacom INTUOS PEN. Dodatkowo, laureat otrzyma możliwość zrobienia zakupów o wartości 2500 zł w sklepie S Ivory Multibrand Projektantów rekomendowany przez Fashionphilosophy.

  Zobacz nagrody:
  KLIKNIJ: Hafciarka
  KLIKNIJ: Program do projektowania haftów
  KLIKNIJ: Maszyna do szycia

  Do dzieła – głosujcie na swoich faworytów!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Top Takeaway - Najlepsze Restauracje w Polsce. Finał plebiscytu

  Top Takeaway - Najlepsze Restauracje w Polsce. Finał plebiscytu

  Zamawiacie jedzenie przez internet? Macie swoje ulubione lokale? Zapraszamy do głosowania w plebiscycie Top Takeaway - Najlepsze Restauracje! Zabawę organizujemy...